Denizli Evden Eve

Hakkımızda

Eşyalarınızı ilk günkü görünümüyle ve sağlamlığıyla taşımak, taşıma sonrasında ilave bir maliyet yükü ortaya çıkarmamak için Koçoğlu Evden Eve Nakliyat olarak yıllardır sizlere bu garantiyi ve memnuniyeti vermiş bir firmadır. Eşyaların taşınması sonucunda istenmeyen durumların ortaya çıkma olasılığını yok ediyor, güvenli ve huzurlu bir şekilde sevkiyat hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı en küçük parçasına kadar sizler içine maddi ve manevi olarak ne kadar değerli olduğunun farkında olarak taşıdığımız noktada sizin kullanımınıza hazır hale getirerek  teslim ediyoruz.

Güvenilir Eşya Taşıma Hizmeti

Taşıma işleminin başından sonuna kadar hiçbir masraf ile karşılaşmamanız için tüm sorumluluğu üzerimize alarak, eşyalarınızı en küçük parçasına kadar sigorta güvencesi altına aldıktan sonra sevkiyat işlemini gerçekleştiriyoruz. Garantimiz altında teslim aldığımız tüm eşyaların nakliye sırasında kırılma, sökülme, yırtılma, çizilme vb. sorunlar ile karşılaşması durumunda isteğinize göre hareket ederek, ya onarım işlemini gerçekleştiriyor, ya da aynı eşyanın yenisini sizlere takdim ediyoruz.
Eşyalarınızın taşıma esnasında herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmasını önlemek ve gereksiz zaman kaybını ortadan kaldırmak adına taşıma esnasında asansör kullanıyoruz. Eşyalarınızı olumsuzluklardan korumak için kaliteli malzemeler ile ambalajlıyoruz. Taşınan eşyalarınızı bütün olumsuz hava koşullarında koruyacak olan kapalı araçlarımıza yüklüyoruz. Eşyalarının tamamını sorunsuz bir şekilde yerleştirilecek olan gerekli yüksekli, uzunluk ve genişlikteki araçlarımız ile sevkiyat işlemini yerine getirmekteyiz. Eşyalarınız yeni yerinizde belirlediğiniz düzene göre yerleştirip alanında uzman olan personelimiz ile kurulumunu yapıyoruz.

Profesyonel Taşımacılık

Gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyatlar ile ilgili görsellerimizde yaptığımız tüm işlemleri sizlere sunarken hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin hakkımızda verdiği referans ile çalışmaktayız. Eşya taşıma artık başlı başına bir sorun olmaktan çıkacak, eşyalarınız ve yerleri aynı kalacak sadece mekanları değişeceksiniz.

Asansör Kiralama Hizmeti

Asansörlerimiz sayesinde sizlere en pratik şekilde taşınma fırsatları sunuyoruz.

Kiralık mobil asansörlerimiz sizlere en kısa sürede ulaşır ve hizmetinize sunulur.

Modern ev taşıma

Denizli Evden Eve Nakliyat

Firmamız Türkiye’nin her yerine şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Yılların deneyimli tercübesi ile Avrupa standartlarına uygun şehirler arası taşımacılık hizmetini, sorunsuz ve kurumsal bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Koronavirüs Tedbirleri kapsamında Maskeli nakliye ekibi, Eldivenli Ev Taşıma elemanlarımız ile eşyalarınızı temassız taşıyoruz.

Müşteri Odaklı Profesyonel Hizmet

Geniş araç filolarımıza koyulan eşyalarınız sağ salim şekilde gitmesi gereken noktalara taşınır. Denizli Evden Eve Taşımacılık konusunda firmamız sektörde öncü kuruluşlardan biridir.

DENİZLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

MERAK EDİLENLER

NAKLİYAT HİZMETLERİNDE MERAK EDİLENLERDEN BİRİSİ HİZMETİN NASIL YAPILDIĞIDIR.

Evden eve nakliyat, eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme süreci olarak tanımlanır.

Öncelikle nakliyat hizmeti almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin nakliyat hizmetlerinde merak edilenlerden biride firmanın güvenirliliğidir. Çalışacağınız firmayı internetten araştırmalısınız. Daha önce yaptığı işlere göz atmalısınız tavsiye veya şikayetlerini okumalısınız.

Evden eve nakliyat, eşyalarınızın boyutlarına göre göre küçük çaplı araçlarla veya büyük çaplı araçlarla yapılmaktadır. Araçlar kapalı ve dış etkilerden izole bir şekilde hazırlanmıştır. Hava durumu ne olursa olsun eşyalarınız bu durumdan kesinlikle etkilenmemektedir. 

Fiyat konusunda bir firma sizlere ilk başta şu miktar paraya bu işi yaparız derse bir kere buna inanmayın. Çünkü bunu söyleyen firmaların genellikle yaptıkları iş sonunda bazı bahanelerle sizden başta söylediği miktarın üzerinde fiyatlar istemesidir. Ayrıca bu konuda çok dikkatli olmalısınız.

Firmamızla anlaşma sağlanması halinde evinize gelerek eşyalarınızı gruplarına uygun şekilde paketler, sökülmesi gereken mobilya ve diğer eşyaları sökerek taşındığınız evde sorunsuz bir şekilde kurulmasını sağlamak adına özel bir paket ve ambalajlama işlemi gerçekleştirir. Ambalajlama için gerekli olan malzemeleri personelimiz yanında getirir. Bu işlem için sizin bir malzeme almanıza gerek kalmaz.

fiyat teklifi ve iletişim için
+90 532 371 53 14
Denizli Evden Eve Nakliyat . Denizli Ev Taşıma . Denizli Nakliye Hizmeti . Denizliden Türkiyeye Nakliye . Denizli Asansörlü Taşıma . Denizli Güvenilir Taşıma. Denizli Nakliye Fiyatları. Denizli Nakliye Firmaları . Nakliye Hizmeti . Evden Eve Taşıma . Ev Tasima . Denizli Nakliyeciler . Esya tasima . Denizli İstanbul Ankara Antalya İzmir Ev Taşıma
Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır

WebBiziz Tasarım ve Yazılım